Lot: 1

Current Price: 500 TL Starting Bid: 500 TL Estimated: TL Losing Winning

Efemeralar

22 ADET İKİNCİ BASKI GRAVÜRLER 32/45CM

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 • Lots
 • Winnings
 • Efemeralar-22 ADET İKİNCİ BASKI GRAVÜRLER 32/45CM

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Efemeralar-22 ADET İKİNCİ BASKI GRAVÜRLER 32/45CM

  TLSold
 • Cumhuriyet Dönemi Kılıç-CUMHURİYET DÖNEMİ ASKERİ MERASİM KILIÇI ÜZERİNDE ANKARA 30.8.1939 YAZILI ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLEMELİ ÇİL KONDİSYONDA SUBAY MERASİM KILIÇI 87 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Cumhuriyet Dönemi Kılıç-CUMHURİYET DÖNEMİ ASKERİ MERASİM KILIÇI ÜZERİNDE ANKARA 30.8.1939 YAZILI ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLEMELİ ÇİL KONDİSYONDA SUBAY MERASİM KILIÇI 87 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ MEVLEVİ FORMUNDA EL ÇEKME YA HAZRETİ SEYYİD ABDÜLGADİR GEYLANİ YAZILI HİCRİ 1341 MİLADİ 1922 YILINA AİT TEKKE İŞİ MÜKEMMEL KONDİSYONDA HAT 49/37 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ MEVLEVİ FORMUNDA EL ÇEKME YA HAZRETİ SEYYİD ABDÜLGADİR GEYLANİ YAZILI HİCRİ 1341 MİLADİ 1922 YILINA AİT TEKKE İŞİ MÜKEMMEL KONDİSYONDA HAT 49/37 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİNDEKİ ÇİÇEK MOTİFLERİ YAPIŞTIRMA OLUP TEZHİPLRİ VE YAZISI DÖNEM EL ÇEKME OLAN ÜZERİNDE HİMMETİN YÜCELİĞİ İMANDANDIR YAZILI HİCRİ 1316 MİLADİ 1898 YILINA AİT KETEBESİ YAKUP EFENDİ OLAN MÜKEMMEL KONDİSYONDA HAT YAZISI 30/40 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİNDEKİ ÇİÇEK MOTİFLERİ YAPIŞTIRMA OLUP TEZHİPLRİ VE YAZISI DÖNEM EL ÇEKME OLAN ÜZERİNDE HİMMETİN YÜCELİĞİ İMANDANDIR YAZILI HİCRİ 1316 MİLADİ 1898 YILINA AİT KETEBESİ YAKUP EFENDİ OLAN MÜKEMMEL KONDİSYONDA HAT YAZISI 30/40 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME YAZILI ÜZERİNDE DOSTLARIN METHETSİNDE BİR FAYDA YOK DÜŞMANIN YERMESİNDE DE FAYDA YOK ÖYLE KAYITSIZIM Kİ ARTIK ÖVÜLMEKTE BİR YERİLMEKTE BİR YAZILI HİCRİ 1319 MİLADİ 1901 TARİHLİ KETEBESİ SABRİ EFENDİ OLAN HARİKA Bİ HAT 35/57 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME YAZILI ÜZERİNDE DOSTLARIN METHETSİNDE BİR FAYDA YOK DÜŞMANIN YERMESİNDE DE FAYDA YOK ÖYLE KAYITSIZIM Kİ ARTIK ÖVÜLMEKTE BİR YERİLMEKTE BİR YAZILI HİCRİ 1319 MİLADİ 1901 TARİHLİ KETEBESİ SABRİ EFENDİ OLAN HARİKA Bİ HAT 35/57 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Eski Hat-YAN KISIMLARI ÇİÇEK MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ EL ÇEKME MAŞAALLAH YAZILI CAMİ MOTİFİNİN ÜZERİNDE TAHA VE YASİN YAZILI TEKKE İŞİ ESKİ HAT 20/27 CM

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Eski Hat-YAN KISIMLARI ÇİÇEK MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ EL ÇEKME MAŞAALLAH YAZILI CAMİ MOTİFİNİN ÜZERİNDE TAHA VE YASİN YAZILI TEKKE İŞİ ESKİ HAT 20/27 CM

  TLSold
 • Eski Hat-ALLAH (CELLE CELALUHU) , MUHAMMED (SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM) MEDED YA HAZARETİ FATIMA VE MEDED YA HAZRETİ ALİ YAZILI MÜSENNA YAZI TİPLİ CAM ALTI HAT 59/46 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Eski Hat-ALLAH (CELLE CELALUHU) , MUHAMMED (SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM) MEDED YA HAZARETİ FATIMA VE MEDED YA HAZRETİ ALİ YAZILI MÜSENNA YAZI TİPLİ CAM ALTI HAT 59/46 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM YAZILI HİCRİ 1341 MİLADİ 1922 YILINA AİT HAT 29/56 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM YAZILI HİCRİ 1341 MİLADİ 1922 YILINA AİT HAT 29/56 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME ALTIN VERMEYLİ ĞARİKİ İSYAN DENİZİNDE BOĞULUYORUM EY ALLAH IN RESÜLÜ SANA SIĞINIYORUM YAZILI HİCRİ 1330 MİLADİ 1912 YILINA AİT MÜKEMMEL Bİ HAT 30/58 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Osmanlı Dönemi Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME ALTIN VERMEYLİ ĞARİKİ İSYAN DENİZİNDE BOĞULUYORUM EY ALLAH IN RESÜLÜ SANA SIĞINIYORUM YAZILI HİCRİ 1330 MİLADİ 1912 YILINA AİT MÜKEMMEL Bİ HAT 30/58 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Eski Hat-1947 YILINA AİT EL ÇEKME ÜZERİNDE DÜNYANIN YARATICISI DÜNYAYA TECELLİ ETTİĞİNDEN BERİ HER İNSANI ÇEŞİT ÇEŞİT HALLERLE DÜŞÜNCELERLE MEŞGÜL ETMİŞTİR YAZILI MUHİTTİN TANIR KETEBELİ HAT 28/38 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Eski Hat-1947 YILINA AİT EL ÇEKME ÜZERİNDE DÜNYANIN YARATICISI DÜNYAYA TECELLİ ETTİĞİNDEN BERİ HER İNSANI ÇEŞİT ÇEŞİT HALLERLE DÜŞÜNCELERLE MEŞGÜL ETMİŞTİR YAZILI MUHİTTİN TANIR KETEBELİ HAT 28/38 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Eski Hat-1947 YILINA AİT EL ÇEKME ÜZERİNDE EĞER DAĞLARCA VAR İSE GÜNAHIM YÜZÜME VURMA YA RABBİ SANA KARŞI GÜÇSÜZÜM YAZILI MUHİTTİN TANIR KETEBELİ HAT 28/38 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Eski Hat-1947 YILINA AİT EL ÇEKME ÜZERİNDE EĞER DAĞLARCA VAR İSE GÜNAHIM YÜZÜME VURMA YA RABBİ SANA KARŞI GÜÇSÜZÜM YAZILI MUHİTTİN TANIR KETEBELİ HAT 28/38 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hat-EL ÇEKME ÜZERİNDE PEYGAMBERİMİZ BUYURDULAR Kİ ZEMZEMİ HANGİ NİYET İLE İÇERSEN ONUN İÇİNDİR YAZILIDIR. 33/42 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Osmanlı Dönemi Hat-EL ÇEKME ÜZERİNDE PEYGAMBERİMİZ BUYURDULAR Kİ ZEMZEMİ HANGİ NİYET İLE İÇERSEN ONUN İÇİNDİR YAZILIDIR. 33/42 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmani Nişan Kurdelası-1.DERECE OSMANİ NİŞANIN KURDELASI. HERŞEYİ İLE DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN BU KURDELA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 75 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Osmani Nişan Kurdelası-1.DERECE OSMANİ NİŞANIN KURDELASI. HERŞEYİ İLE DÖNEM ÜRÜNÜ OLAN BU KURDELA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 75 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Madalya-Gümüş Liyakat madalyası Liyakat madalyası 1890 yılından itibaren Osmanlı İmparatorluğu tarafından verilmeye başlanan sivil ve askerî madalyadır.Altın ve Gümüş olmak üzere iki sınıftan oluşmaktadır. Madalya, I. Dünya Savaşı’nın sonuna kadar, Osmanlı İmparatorluğu’nda verilmeye devam etti. Madalya, topluma genel olarak örnek olan sivillere de verilirdi. 1905 yılında, hayırsever kadınlara madalya almak için izin verildi.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Osmanlı Dönemi Madalya-Gümüş Liyakat madalyası Liyakat madalyası 1890 yılından itibaren Osmanlı İmparatorluğu tarafından verilmeye başlanan sivil ve askerî madalyadır.Altın ve Gümüş olmak üzere iki sınıftan oluşmaktadır. Madalya, I. Dünya Savaşı’nın sonuna kadar, Osmanlı İmparatorluğu’nda verilmeye devam etti. Madalya, topluma genel olarak örnek olan sivillere de verilirdi. 1905 yılında, hayırsever kadınlara madalya almak için izin verildi.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Madalya-Osmanlı Dönemi Kırım Madalyası, Kırım Savaşı nedeniyle bastırılan madalyadır.Sultan Abdülmecid döneminde (1839-1861) çıkarılan madalyanın ön yüzünde zeytin dallarından meydana gelen bir çelenk ortasında tuğra ve Kırım 1271 (1855/1856) arka yüzünde silah ve sancaklardan oluşan bir armanın altında La Crimea 1855 yazısı bulunur. Kırım savaşına katılanlara verilmiştir.Koleksiyonluk bi parçadır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Osmanlı Dönemi Madalya-Osmanlı Dönemi Kırım Madalyası, Kırım Savaşı nedeniyle bastırılan madalyadır.Sultan Abdülmecid döneminde (1839-1861) çıkarılan madalyanın ön yüzünde zeytin dallarından meydana gelen bir çelenk ortasında tuğra ve Kırım 1271 (1855/1856) arka yüzünde silah ve sancaklardan oluşan bir armanın altında La Crimea 1855 yazısı bulunur. Kırım savaşına katılanlara verilmiştir.Koleksiyonluk bi parçadır.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Mecidi Nişanı-4.DERECE MECİDİ NİŞANI SULTAN ABDÜLMECİD 1851 YILINDA KENDİ ADINI TAŞIYAN MECİDİYE NİŞANI NI ÇIKARTMIŞTIR. BU NİŞANIN GÜMÜŞ LEVHA ÜZERİNDEKİ TUĞRA İLE BUNUN ETRAFI KIRMIZI MİNE ÜZERİNE BU NİŞANA SAHİP OLMAK İÇİN GEREKEN HAMİYET GAYRET SADAKAT KELİMELERİ İLE TESİS TARİHİ HİCRİ 1268 YAZMAKTADIR. DEVLETE HER TÜR HİZMET EDENLERE VERİLMEK ÜZERE TESİS OLUNMUŞTUR.MİLERİNDEKİ UFAK ATIKLAR FOTOĞRAFLARDA DETAYLI ŞEKİLDE SERGİLENMİŞTİR.YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ DURUMDADIR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Osmanlı Dönemi Mecidi Nişanı-4.DERECE MECİDİ NİŞANI SULTAN ABDÜLMECİD 1851 YILINDA KENDİ ADINI TAŞIYAN MECİDİYE NİŞANI NI ÇIKARTMIŞTIR. BU NİŞANIN GÜMÜŞ LEVHA ÜZERİNDEKİ TUĞRA İLE BUNUN ETRAFI KIRMIZI MİNE ÜZERİNE BU NİŞANA SAHİP OLMAK İÇİN GEREKEN HAMİYET GAYRET SADAKAT KELİMELERİ İLE TESİS TARİHİ HİCRİ 1268 YAZMAKTADIR. DEVLETE HER TÜR HİZMET EDENLERE VERİLMEK ÜZERE TESİS OLUNMUŞTUR.MİLERİNDEKİ UFAK ATIKLAR FOTOĞRAFLARDA DETAYLI ŞEKİLDE SERGİLENMİŞTİR.YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ DURUMDADIR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • İstiklal Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ YENİ TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL MADALYASI İstiklal Madalyası, Türk Kurtuluş Savaşı’nda yararlılık gösteren askerlere ve sivillere, o dönemde milletvekili olanlara, savaşa katılan alayların sancaklarına, Erzurum ve Sivas kongrelerine katılanlara verilmiştir. İstiklâl Madalyası Kanunu adlı özel bir yasaya göre verilen madalyadır. 1 Kasım 1926 tarihine kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi'nce verilmiştir.İstiklâl Madalyası'nın ön yüzünün üst kısmında; ilk TBMM binası yer alır. Binanın sağında ve solundaki cami ve ev görüntüleri, dönemin Ankara'sını gösterir. Meclis binasının arkasında doğan güneşten uzunlu kısalı ışık huzmeleri yayılır. Bu ışınlar, zaferi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu simgelemektedir.Meclis binasının altındaki kısımda dünya sembolü, orak ve tırpanlar, örs-çekiç, resim paleti-fırça gibi semboller yeni cumhuriyetin bilime, tarıma, sanayiye, sanata önem vereceğini ifade eder; dünya ile bütünleşme kararlılığını gösterir.İstiklâl Madalyasının arka yüzünde yukarı doğru bakan ay yıldızla çevrilmiş olarak Misak-ı Millî sınırlarını gösteren Türkiye Haritası vardır. Harita üzerinde, Ankara'nın yeri bir yıldızla işaretlemiştir. Yıldızdan çıkan yedi ışın, haritanın değişik yönlerine uzanır birisi Kars'a, diğeri Edirne'ye kadar ulaşır.Kolesiyonluk parçadır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  İstiklal Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ YENİ TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL MADALYASI İstiklal Madalyası, Türk Kurtuluş Savaşı’nda yararlılık gösteren askerlere ve sivillere, o dönemde milletvekili olanlara, savaşa katılan alayların sancaklarına, Erzurum ve Sivas kongrelerine katılanlara verilmiştir. İstiklâl Madalyası Kanunu adlı özel bir yasaya göre verilen madalyadır. 1 Kasım 1926 tarihine kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi'nce verilmiştir.İstiklâl Madalyası'nın ön yüzünün üst kısmında; ilk TBMM binası yer alır. Binanın sağında ve solundaki cami ve ev görüntüleri, dönemin Ankara'sını gösterir. Meclis binasının arkasında doğan güneşten uzunlu kısalı ışık huzmeleri yayılır. Bu ışınlar, zaferi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu simgelemektedir.Meclis binasının altındaki kısımda dünya sembolü, orak ve tırpanlar, örs-çekiç, resim paleti-fırça gibi semboller yeni cumhuriyetin bilime, tarıma, sanayiye, sanata önem vereceğini ifade eder; dünya ile bütünleşme kararlılığını gösterir.İstiklâl Madalyasının arka yüzünde yukarı doğru bakan ay yıldızla çevrilmiş olarak Misak-ı Millî sınırlarını gösteren Türkiye Haritası vardır. Harita üzerinde, Ankara'nın yeri bir yıldızla işaretlemiştir. Yıldızdan çıkan yedi ışın, haritanın değişik yönlerine uzanır birisi Kars'a, diğeri Edirne'ye kadar ulaşır.Kolesiyonluk parçadır.

  TLSold
 • İran Madalyası-İRAN ŞAHI ŞAH MUHAMMED RIZA PEHLEVİ NİN TAHTA ÇIKIŞININ 25. YILI ANISINA BASTIRILAN BRONZ MADALYA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  İran Madalyası-İRAN ŞAHI ŞAH MUHAMMED RIZA PEHLEVİ NİN TAHTA ÇIKIŞININ 25. YILI ANISINA BASTIRILAN BRONZ MADALYA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kılıç-OSMANLI DÖNEMİ SAP KISMI BOYNUZ OLAN ÜZERİNDE ALTIN VERMEYLİ FETİH SURESİN İLK AYETİ OLAN (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ.) YANİ EY PEYGAMBER ŞÜPHESİZ Kİ BİZ SANA APAÇIK BİR FETİH AÇIKTIK YAZMAKTADIR.YAPAN USTA AMELİ NAZMİ EFENDİDİR. 60 CM UZUNLUĞUNDADIR.YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ DURUMDADIR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Osmanlı Dönemi Kılıç-OSMANLI DÖNEMİ SAP KISMI BOYNUZ OLAN ÜZERİNDE ALTIN VERMEYLİ FETİH SURESİN İLK AYETİ OLAN (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ.) YANİ EY PEYGAMBER ŞÜPHESİZ Kİ BİZ SANA APAÇIK BİR FETİH AÇIKTIK YAZMAKTADIR.YAPAN USTA AMELİ NAZMİ EFENDİDİR. 60 CM UZUNLUĞUNDADIR.YAŞINA GÖRE ÇOK İYİ DURUMDADIR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Kızılay Rozetler-16 ADET FARKLI TİPLERDE KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Kızılay Rozetler-16 ADET FARKLI TİPLERDE KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  TLSold
 • Kızılay Rozetler-İBNİ SİNA 1937 HATIRA ROZETİ VE 4 ADET MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Kızılay Rozetler-İBNİ SİNA 1937 HATIRA ROZETİ VE 4 ADET MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  TLSold
 • Kızılay Rozetler-4 ADET NADİR TİPTE MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Kızılay Rozetler-4 ADET NADİR TİPTE MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  TLSold
 • Kızılay Rozetler-İRİ BOY BİR ADET KIZILAY KOLYE VE ÜÇ ADET MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Kızılay Rozetler-İRİ BOY BİR ADET KIZILAY KOLYE VE ÜÇ ADET MİNELİ KIZILAY ROZETLERİ

  TLSold
 • Kore Madalyası-Kore Savaş Madalyası Kore Savaşı 1950-1953 yılları arasında yapılan, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk Savaş'ın ilk sıcak çatışması olmuştur. Savaş, ABD ve müttefiklerinin, daha sonra da Çin'in müdahalesiyle uluslararası bir boyut kazanmıştır. Kore Savaşı sonunda Kore'nin bölünmüşlüğü korunmuş ve bugüne kadar gelen birçok sorun miras kalmıştır. Savaş 1953 yılında fiilen bitmesine rağmen, 2009'da Güney Kore ve Kuzey Kore arasında imzalanan ateşkes antlaşmasına kadar resmen devam etmiştir. Bu madalya Kore savaşına katılan türk askerlerine verilmiştir.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Kore Madalyası-Kore Savaş Madalyası Kore Savaşı 1950-1953 yılları arasında yapılan, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk Savaş'ın ilk sıcak çatışması olmuştur. Savaş, ABD ve müttefiklerinin, daha sonra da Çin'in müdahalesiyle uluslararası bir boyut kazanmıştır. Kore Savaşı sonunda Kore'nin bölünmüşlüğü korunmuş ve bugüne kadar gelen birçok sorun miras kalmıştır. Savaş 1953 yılında fiilen bitmesine rağmen, 2009'da Güney Kore ve Kuzey Kore arasında imzalanan ateşkes antlaşmasına kadar resmen devam etmiştir. Bu madalya Kore savaşına katılan türk askerlerine verilmiştir.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Askeri Bar-OSMANLI DÖNEMİ Bİ OSMANLI ASKERİNE AİT OLAN 3 LÜ MİNYATÜR ASKERİ BAR ÜZERİNDE ESKİ TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL BARI, KILIÇLI LİYAKAT MADALYA MİNYATÜRÜ VE ÇANAKKALE HARP MADALYASI MİNYATÜRÜNÜ BULUNDURAN ÇOK NADİDE Bİ PARÇADIR. BİRDEN FAZLA CEPHEDE SAVAŞTA BULUNAN Bİ OSMANLI ASKERİNE VERİLMİŞTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Osmanlı Dönemi Askeri Bar-OSMANLI DÖNEMİ Bİ OSMANLI ASKERİNE AİT OLAN 3 LÜ MİNYATÜR ASKERİ BAR ÜZERİNDE ESKİ TÜRKÇE YAZILI İSTİKLAL BARI, KILIÇLI LİYAKAT MADALYA MİNYATÜRÜ VE ÇANAKKALE HARP MADALYASI MİNYATÜRÜNÜ BULUNDURAN ÇOK NADİDE Bİ PARÇADIR. BİRDEN FAZLA CEPHEDE SAVAŞTA BULUNAN Bİ OSMANLI ASKERİNE VERİLMİŞTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Yemen Madalyası- OSMANLI DÖNEMİ CEDİD YEMEN MADALYASI. SULTAN ABDÜLHAMİD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. MALDAYANIN ÖN YÜZÜNDE EL GAZİ ABDÜLHAMİD HAN HİLAL İÇİNDE EL MÜSTENİD BİTTEVFİKATI RABBANİYE MELİK ÜL DEVLET ÜL OSMANİYE YAZMAKTADIR. MADALYANIN ARKA YÜZÜNDE İSE YEMENDE MÜESSİR HÜSNÜ HİZMET VE BESALET İBRAZ ETMİŞ OLAN ASAKİR-İ ŞAHANEYE MAHSUS MADALYADIR YAZMAKTADIR. YEMENDE ÇIKAN İSYANIN BASTIRILMASINDA HİZMETLERİ GÖRÜLENLERE VERİLMİŞTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Osmanlı Dönemi Yemen Madalyası- OSMANLI DÖNEMİ CEDİD YEMEN MADALYASI. SULTAN ABDÜLHAMİD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. MALDAYANIN ÖN YÜZÜNDE EL GAZİ ABDÜLHAMİD HAN HİLAL İÇİNDE EL MÜSTENİD BİTTEVFİKATI RABBANİYE MELİK ÜL DEVLET ÜL OSMANİYE YAZMAKTADIR. MADALYANIN ARKA YÜZÜNDE İSE YEMENDE MÜESSİR HÜSNÜ HİZMET VE BESALET İBRAZ ETMİŞ OLAN ASAKİR-İ ŞAHANEYE MAHSUS MADALYADIR YAZMAKTADIR. YEMENDE ÇIKAN İSYANIN BASTIRILMASINDA HİZMETLERİ GÖRÜLENLERE VERİLMİŞTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Donanma Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ DONANMA İANE MADALYASI KURDELASI SİMİDİ HERŞEYİ İLE ORJİNAL OLUP MADALYA PATİNASINI ( GÜMÜŞÜN ZAMAN İÇERİSİNDE HİÇ ELLENMEMESİNDEN DOLAYI KARARMASI ) ALMIŞTIR.ÇİL KONDİSYONDADIR. GÜMÜŞ OLMASI SEBEBİYLE ÇOK NADİR Bİ DONANMA MADALYASIDIR. DONANMA İANE MADALYASI SULTAN MEHMED REŞAD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. OSMANLI DONANMASININ YÜKSELTİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARDIMDA BULUNANLARA VERİLMEK ÜZERE ÜRETİLMİŞTİR.NADİR VE KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Osmanlı Dönemi Donanma Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ DONANMA İANE MADALYASI KURDELASI SİMİDİ HERŞEYİ İLE ORJİNAL OLUP MADALYA PATİNASINI ( GÜMÜŞÜN ZAMAN İÇERİSİNDE HİÇ ELLENMEMESİNDEN DOLAYI KARARMASI ) ALMIŞTIR.ÇİL KONDİSYONDADIR. GÜMÜŞ OLMASI SEBEBİYLE ÇOK NADİR Bİ DONANMA MADALYASIDIR. DONANMA İANE MADALYASI SULTAN MEHMED REŞAD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. OSMANLI DONANMASININ YÜKSELTİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARDIMDA BULUNANLARA VERİLMEK ÜZERE ÜRETİLMİŞTİR.NADİR VE KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Cumhuriyet Dönemi Madalya-24 TEMMUZ 1923 İSMET PAŞA NIN BRONZ LOZAN ANLAŞMASI MADALYASI NADİRDİR.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Cumhuriyet Dönemi Madalya-24 TEMMUZ 1923 İSMET PAŞA NIN BRONZ LOZAN ANLAŞMASI MADALYASI NADİRDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Girit Madalyası-Osmanlı Dönemi Girit Madalyası 1868 Yılında Üretilmiştir. Bu madalya Girit Adasının hizmetinde bulunmuş olan kara ve deniz asker ve subaylarıyla, askeri komutanlara ve diğer memurlara, nışanı iftiharı olamak üzere imal edilmiştir. Giritli Rum isyancılar,1866 tarihinde Hacı Mihail önderliğinde ayaklanarak adayı Yunanistan'a iltihak ettiklerini açıklamışlardır. Bunun üzerine Osmanlı Devleti, hem isyanı bastırarak adaya hakim olmak ve hem de Girit'e büyük devletlerin müdahelesine imkan bırakmamak için yönetsel düzenlemelere gitmiş, bu iş için Ali Paşa'yı görevlendirmiştir.
15 Şubat 1968 de yayımlanan Girit nizamnamesinde Türk'lerin ve Rum'ların yerel çoğunluğuna dayalı yönetimmeclisleri ile bu meclislerin çalışmalarıyla ilgili kanun ve yönetmelikler hazırlanmıştır. İşte bu madalya Girit isyanında görev yapan askerler ve yukarıda belirtilenlere verilmiştir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Osmanlı Dönemi Girit Madalyası-Osmanlı Dönemi Girit Madalyası 1868 Yılında Üretilmiştir. Bu madalya Girit Adasının hizmetinde bulunmuş olan kara ve deniz asker ve subaylarıyla, askeri komutanlara ve diğer memurlara, nışanı iftiharı olamak üzere imal edilmiştir. Giritli Rum isyancılar,1866 tarihinde Hacı Mihail önderliğinde ayaklanarak adayı Yunanistan'a iltihak ettiklerini açıklamışlardır. Bunun üzerine Osmanlı Devleti, hem isyanı bastırarak adaya hakim olmak ve hem de Girit'e büyük devletlerin müdahelesine imkan bırakmamak için yönetsel düzenlemelere gitmiş, bu iş için Ali Paşa'yı görevlendirmiştir. 15 Şubat 1968 de yayımlanan Girit nizamnamesinde Türk'lerin ve Rum'ların yerel çoğunluğuna dayalı yönetimmeclisleri ile bu meclislerin çalışmalarıyla ilgili kanun ve yönetmelikler hazırlanmıştır. İşte bu madalya Girit isyanında görev yapan askerler ve yukarıda belirtilenlere verilmiştir.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Mühür-OSMANLI DONANMA CEMİYETİ ÜSKÜDAR TOYGAR HAMZA ŞUBESİ HİCRİ 1332 MİLADİ 1914 YILINA AİT ALPAKA NADİR MÜHÜR.DONANMA CEMİYETİNE AİTTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Osmanlı Dönemi Mühür-OSMANLI DONANMA CEMİYETİ ÜSKÜDAR TOYGAR HAMZA ŞUBESİ HİCRİ 1332 MİLADİ 1914 YILINA AİT ALPAKA NADİR MÜHÜR.DONANMA CEMİYETİNE AİTTİR.KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • 5 Lİ MİNYATÜR ASKERİ MADALYA BARI-OSMANLI DÖNEMİ MİNYATÜR BÜYÜK İMTİYAZ MADALYASI VE 4 ADET YABANCI DEVLETLERE AİT MİNYATÜR MADALYALAR

  Lot No: 31

  Lot: 31

  5 Lİ MİNYATÜR ASKERİ MADALYA BARI-OSMANLI DÖNEMİ MİNYATÜR BÜYÜK İMTİYAZ MADALYASI VE 4 ADET YABANCI DEVLETLERE AİT MİNYATÜR MADALYALAR

  TLSold
 • Nazi Madalyası-1939 2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ORJİNAL NAZİ DEMİR HAÇ MADALYASI

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Nazi Madalyası-1939 2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ORJİNAL NAZİ DEMİR HAÇ MADALYASI

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ YADİGARI KOSTANTİNİYYE YAZILI TENEKE TÜTÜN TABAKASI 6.5/11.5 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ YADİGARI KOSTANTİNİYYE YAZILI TENEKE TÜTÜN TABAKASI 6.5/11.5 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Sandık-OSMANLI DÖNEMİ MARKÜTERİ İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ ÜZERİNDEKİ YAZIDA OLA GÖNLÜN GİBİ DAİM KUŞADE BU YAZI HÜSNİ TAALİNLE YAZILI HERŞEYİ İLE ORJİNAL ÇİFT KATLI OSMANLI DÖNEMİ HATTAT SANDIĞI KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 47/30/25 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Osmanlı Dönemi Sandık-OSMANLI DÖNEMİ MARKÜTERİ İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMIŞ ÜZERİNDEKİ YAZIDA OLA GÖNLÜN GİBİ DAİM KUŞADE BU YAZI HÜSNİ TAALİNLE YAZILI HERŞEYİ İLE ORJİNAL ÇİFT KATLI OSMANLI DÖNEMİ HATTAT SANDIĞI KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 47/30/25 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Askeri Üniforma Kemeri Ve Kılıçı-TÜRK ALBAYA AİT HAVACI BRÖVELİ BALO KIYAFETİ PANTOLONU ,MERASİM KILIÇI VE KEMERİ

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Askeri Üniforma Kemeri Ve Kılıçı-TÜRK ALBAYA AİT HAVACI BRÖVELİ BALO KIYAFETİ PANTOLONU ,MERASİM KILIÇI VE KEMERİ

  TLSold
 • Kamalar, Bıçaklar Ve Süngüler -BİR ADET HARBİ,BARUTLUK ,KAMALAR,SÜNGÜLER VE BIÇAKLAR KOLEKSİYONLUK Bİ LOT

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Kamalar, Bıçaklar Ve Süngüler -BİR ADET HARBİ,BARUTLUK ,KAMALAR,SÜNGÜLER VE BIÇAKLAR KOLEKSİYONLUK Bİ LOT

  TLSold
 • Kama-KEMİK SAPLI SÜSLEMELİ ESKİ UZAK DOĞU KAMASI 29 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kama-KEMİK SAPLI SÜSLEMELİ ESKİ UZAK DOĞU KAMASI 29 CM UZUNLUĞUNDADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Saat-GÜMÜŞ OSMANLI DÖNEMİ PRIOR MARKA SAAT VE KÖSTEĞİ TAMİRE SAATİN TAMİR ELDİLMESİ GEREKİYOR HALİYLE 271.11 GRAM

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Osmanlı Saat-GÜMÜŞ OSMANLI DÖNEMİ PRIOR MARKA SAAT VE KÖSTEĞİ TAMİRE SAATİN TAMİR ELDİLMESİ GEREKİYOR HALİYLE 271.11 GRAM

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ BÜYÜK BOY SAAT KÖSTEĞİ 149.25 GRAM

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ BÜYÜK BOY SAAT KÖSTEĞİ 149.25 GRAM

  TLSold
 • Osmanlı Savatlı Gümüş Kemer-OSMANLI DÖNEMİ MEŞRUTİYET BAYRAKLARI İLE SÜSLÜ OSMANLICA VE ERMENİCE YAZILI DAMGALI SÜSLEMELİ GÜMÜŞ SAVATLI KEMER 75 CM UZUNLUĞUNDADIR. 236.41 GRAM

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Osmanlı Savatlı Gümüş Kemer-OSMANLI DÖNEMİ MEŞRUTİYET BAYRAKLARI İLE SÜSLÜ OSMANLICA VE ERMENİCE YAZILI DAMGALI SÜSLEMELİ GÜMÜŞ SAVATLI KEMER 75 CM UZUNLUĞUNDADIR. 236.41 GRAM

  TLSold
 • Osmanlı Sahleplik-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI AZNAVUR İŞÇİLİKLİ BİTKİSEL FORMLAR İLE SÜSLENMİŞ SAHLEPLİK 272.21 GRAM 9 CM.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Osmanlı Sahleplik-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI AZNAVUR İŞÇİLİKLİ BİTKİSEL FORMLAR İLE SÜSLENMİŞ SAHLEPLİK 272.21 GRAM 9 CM.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Hicaz Madalyası-NİKEL HİCAZ DEMİRYOLU MADALYASI. SULTAN ABDÜLHAMİD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. İHDAS TARİHİ 1900 YILIDIR. HEM ARABİSTAN YARIMADASININ MUHAFAZASI HEM DE HAC FARZINI KOLAYLAŞTIRMAK AMACIYLA SULTAN ABDÜLHAMİD TARAFINDAN ŞAM DAN MEKKEYE UZANAN BİR DEMİRYOLU YAPILMASI PLANLANMIŞTIR. BU MADALYA HİCAZ DEMİRYOLUNA HİZMET EDENLERE VERİLMİŞTİR. KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Osmanlı Dönemi Hicaz Madalyası-NİKEL HİCAZ DEMİRYOLU MADALYASI. SULTAN ABDÜLHAMİD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. İHDAS TARİHİ 1900 YILIDIR. HEM ARABİSTAN YARIMADASININ MUHAFAZASI HEM DE HAC FARZINI KOLAYLAŞTIRMAK AMACIYLA SULTAN ABDÜLHAMİD TARAFINDAN ŞAM DAN MEKKEYE UZANAN BİR DEMİRYOLU YAPILMASI PLANLANMIŞTIR. BU MADALYA HİCAZ DEMİRYOLUNA HİZMET EDENLERE VERİLMİŞTİR. KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Kadeh-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ İPEK AZVANUR İŞÇİLİKLİ OSMANLI TUĞRALI KUŞ FİGÜRÜ İLE SÜSLENMİŞ KADEH KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 236.49 GRAM 13.5 CM

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Osmanlı Kadeh-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ İPEK AZVANUR İŞÇİLİKLİ OSMANLI TUĞRALI KUŞ FİGÜRÜ İLE SÜSLENMİŞ KADEH KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 236.49 GRAM 13.5 CM

  TLSold
 • Osmanlı Istaka -OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KALEM İŞÇİLİKLİ OSMANLI DEVLET ARMASI, OSMANLI TUĞRASI VE AY YILDIZ İLE SÜSLENMİŞ ISTAKA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 136.69 GRAM 10 CM.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Osmanlı Istaka -OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KALEM İŞÇİLİKLİ OSMANLI DEVLET ARMASI, OSMANLI TUĞRASI VE AY YILDIZ İLE SÜSLENMİŞ ISTAKA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 136.69 GRAM 10 CM.

  TLSold
 • Osmanlı Kadehler-2 ADET GÜMÜŞ OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI BİTKİ MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ KADEHLER 334.06 GRAM 14CM

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Osmanlı Kadehler-2 ADET GÜMÜŞ OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI BİTKİ MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ KADEHLER 334.06 GRAM 14CM

  TLSold
 • Gümüş Çerezlikler-2 ADET GÜMÜŞ ESKİ İZMİR RUM USTA DAMGALI ÇEREZLİKLER 318.14 GRAM 12.5 CM

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Gümüş Çerezlikler-2 ADET GÜMÜŞ ESKİ İZMİR RUM USTA DAMGALI ÇEREZLİKLER 318.14 GRAM 12.5 CM

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Kapaklar -4 ADET OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI HERBİRİ FARKLI FİGÜRLERLE SÜSLENMİŞ GÜMÜŞ KAPAKLAR TOPLAM 252.43 GRAM 8.5/9/8.5/8 CM ÇAPLARINDADIR.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Osmanlı Gümüş Kapaklar -4 ADET OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI HERBİRİ FARKLI FİGÜRLERLE SÜSLENMİŞ GÜMÜŞ KAPAKLAR TOPLAM 252.43 GRAM 8.5/9/8.5/8 CM ÇAPLARINDADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Kalem-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KALEM ÜZERİNDE TALİK YAZIYLA ALİ RIZA SİVAS YAZMAKTADIR. 23 GRAM 10 CM HARİKA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Osmanlı Gümüş Kalem-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KALEM ÜZERİNDE TALİK YAZIYLA ALİ RIZA SİVAS YAZMAKTADIR. 23 GRAM 10 CM HARİKA KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Bardak-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KAPLAMA BARDAK ÜZERİNDE İBRAHİM ZAHİR YAZMAKTADIR. 200.86 GRAM 8.5CM

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Osmanlı Bardak-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ KAPLAMA BARDAK ÜZERİNDE İBRAHİM ZAHİR YAZMAKTADIR. 200.86 GRAM 8.5CM

  TLSold
 • Hilal-i Ahmer Çanta -OSMANLI DÖNEMİ HİLAL-İ AHMER DERİ SEYYAR İLAÇ KUTUSU YAŞINA GÖRE GÜZEL KONDİSYONDADIR HALİYLE 25/13 CM

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Hilal-i Ahmer Çanta -OSMANLI DÖNEMİ HİLAL-İ AHMER DERİ SEYYAR İLAÇ KUTUSU YAŞINA GÖRE GÜZEL KONDİSYONDADIR HALİYLE 25/13 CM

  TLSold
 • Osmanlı Donanma Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ NİKEL DONANMA İANE MADALYASI. DONANMA İANE MADALYASI SULTAN MEHMED REŞAD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. OSMANLI DONANMASININ YÜKSELTİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARDIMDA BULUNANLARA VERİLMEK ÜZERE ÜRETİLMİŞTİR. KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Osmanlı Donanma Madalyası-OSMANLI DÖNEMİ NİKEL DONANMA İANE MADALYASI. DONANMA İANE MADALYASI SULTAN MEHMED REŞAD DÖNEMİNDE ÜRETİLMİŞTİR. OSMANLI DONANMASININ YÜKSELTİLMESİ VE GELİŞTİRİLMESİ İÇİN YARDIMDA BULUNANLARA VERİLMEK ÜZERE ÜRETİLMİŞTİR. KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SİGARA AĞIZLIĞI ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜDÜR.ÜST YUVARLAK KISIM KEHRİBARDIR. 69.87 GRAM 17 CM

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SİGARA AĞIZLIĞI ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜDÜR.ÜST YUVARLAK KISIM KEHRİBARDIR. 69.87 GRAM 17 CM

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ LALE FORMUNDA SİGARA AĞIZLIĞI 48.09 GRAM 19CM

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ LALE FORMUNDA SİGARA AĞIZLIĞI 48.09 GRAM 19CM

  TLSold
 • Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SİGARA AĞIZLIĞI ÜZERİ SÜSLEMELİDİR.SAP KISMI KEHRİBARDIR. 42.81 GRAM 16CM

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Osmanlı Gümüş Ağızlık-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SİGARA AĞIZLIĞI ÜZERİ SÜSLEMELİDİR.SAP KISMI KEHRİBARDIR. 42.81 GRAM 16CM

  TLSold
 • Osmanlı Saat Kabı-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ PRİOR SAAT KABI 57.69 GRAM 6/6CM

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Osmanlı Saat Kabı-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ PRİOR SAAT KABI 57.69 GRAM 6/6CM

  TLSold
 • Osmanlı Makas-OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ BİTKİ MOTİFLERİ İLE SÜSLÜ ALTIN KAKMALI MUM KESME MAKASI NADİR KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 16 CM

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Osmanlı Makas-OSMANLI DÖNEMİ ÜZERİ BİTKİ MOTİFLERİ İLE SÜSLÜ ALTIN KAKMALI MUM KESME MAKASI NADİR KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR. 16 CM

  TLSold
 • Osmanlı Fincan Zarfı-3 ADET OSMANLI TUĞRALI GÜMÜŞ FİNCAN ZARFLARI 44.65 GRAM

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Osmanlı Fincan Zarfı-3 ADET OSMANLI TUĞRALI GÜMÜŞ FİNCAN ZARFLARI 44.65 GRAM

  TLSold
 • Avusturya Nişanı-1849 MİNELİ AVUSTURYA LİYAKAT NİŞANI

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Avusturya Nişanı-1849 MİNELİ AVUSTURYA LİYAKAT NİŞANI

  TLSold
 • Osmanlı Para Cüzdanı-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVATLI ALTIN PARA CÜZDANI 37.30 GRAM 5CM

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Osmanlı Para Cüzdanı-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVATLI ALTIN PARA CÜZDANI 37.30 GRAM 5CM

  TLSold
 • Osmanlı Kabze -OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KABZELER 84.86 GRAM 6.5 CM

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Osmanlı Kabze -OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KABZELER 84.86 GRAM 6.5 CM

  TLSold
 • Osmanlı Fincan Zarfı-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI, MIZIKA-YI HÜMAYUN MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ 2 ADET EL İŞİ FİNCAN ZARFLARI 86.74 GRAM

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Osmanlı Fincan Zarfı-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI, MIZIKA-YI HÜMAYUN MOTİFLERİ İLE SÜSLENMİŞ 2 ADET EL İŞİ FİNCAN ZARFLARI 86.74 GRAM

  TLSold
 • Kızılay Madalyon-MİNELİ BÜYÜK BOY TÜRKİYE KIZILAY GENEL MERKEZİ MADALYONU 6CM ÇAPINDA

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Kızılay Madalyon-MİNELİ BÜYÜK BOY TÜRKİYE KIZILAY GENEL MERKEZİ MADALYONU 6CM ÇAPINDA

  TLSold
 • Kızılay Rozetler-5 ADET FARKLI TİPLERDE MİNELİ KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Kızılay Rozetler-5 ADET FARKLI TİPLERDE MİNELİ KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  TLSold
 • Porsche Rozetler-86 ADET FARKLI TİPLERDE PORSCHE ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ TAKIM

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Porsche Rozetler-86 ADET FARKLI TİPLERDE PORSCHE ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ TAKIM

  TLSold
 • Rozetler-FORDSON FARMING LOGOLU MİNELİ ROZET VE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER ACİL DURUM GÜCÜ ROZETİ

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Rozetler-FORDSON FARMING LOGOLU MİNELİ ROZET VE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER ACİL DURUM GÜCÜ ROZETİ

  TLSold
 • Rozetler-TÜRKİYE İDMAN CEMİYETLERİ İTTİFAKI MADALYONU VE 1940 BALKAN OYUNLARI ROZETİ

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Rozetler-TÜRKİYE İDMAN CEMİYETLERİ İTTİFAKI MADALYONU VE 1940 BALKAN OYUNLARI ROZETİ

  TLSold
 • Saat-ESKİ BÜYÜK BOY ÇALIŞIR DURUMDA KURMALI RUS MARKA DENİZCİ SAATİ 20/20CM

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Saat-ESKİ BÜYÜK BOY ÇALIŞIR DURUMDA KURMALI RUS MARKA DENİZCİ SAATİ 20/20CM

  TLSold
 • Rozetler-11 ADET FARKLI TİPLERDE BÜYÜK KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Rozetler-11 ADET FARKLI TİPLERDE BÜYÜK KIZILAY ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  TLSold
 • Rozetler-OSMANLI DÖNEMİ HİLAL-İ AHMER ROZETLER VE KIZILAY ROZETLERİ

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Rozetler-OSMANLI DÖNEMİ HİLAL-İ AHMER ROZETLER VE KIZILAY ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-İKİ ADET MİNELİ HİLAL SÜSLEMELİ FARKLI TİPTE ROZETLER

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Rozetler-İKİ ADET MİNELİ HİLAL SÜSLEMELİ FARKLI TİPTE ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-4 ADET MİNELİ FARKLI TİPLERDE AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Rozetler-4 ADET MİNELİ FARKLI TİPLERDE AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-6 ADET MİNELİ VE KABARTMALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Rozetler-6 ADET MİNELİ VE KABARTMALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-ANKARA 1946 MİLLİ TÜRK TIP KONGRESİ ROZETİ VE BOYALI KIZILAY ROZETİ

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Rozetler-ANKARA 1946 MİLLİ TÜRK TIP KONGRESİ ROZETİ VE BOYALI KIZILAY ROZETİ

  TLSold
 • Rozetler-5 ADET MİNELİ VE BOYALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Rozetler-5 ADET MİNELİ VE BOYALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-5 ADET MİNELİ VE BOYALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Rozetler-5 ADET MİNELİ VE BOYALI AVRUPA SPOR TURNUVALARI ROZETLETLERİ

  TLSold
 • Madalya Ve Rozet-1948 YILI TÜRKİYE ULUSAL VEREM SAVAŞI DERNEĞİ MADALYASI VE MİNELİ KIZILAY ROZETİ

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Madalya Ve Rozet-1948 YILI TÜRKİYE ULUSAL VEREM SAVAŞI DERNEĞİ MADALYASI VE MİNELİ KIZILAY ROZETİ

  TLSold
 • Rozetler-3 ADET TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ KAN BAĞIŞCISI ROZETLERİ

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Rozetler-3 ADET TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ KAN BAĞIŞCISI ROZETLERİ

  TLSold
 • Madalyalar-10 ADET FARKLI TİPLERDE PORSCHE MARKASININ HATIRA MADALYALARI KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Madalyalar-10 ADET FARKLI TİPLERDE PORSCHE MARKASININ HATIRA MADALYALARI KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  TLSold
 • Rozetler-21 ADET FARKLI TİPLERDE KABARTMA UÇAK ROZET KOLEKSİYONU

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Rozetler-21 ADET FARKLI TİPLERDE KABARTMA UÇAK ROZET KOLEKSİYONU

  TLSold
 • Rozetler-25 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Rozetler-25 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-30 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Rozetler-30 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-24 ADET ARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Rozetler-24 ADET ARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-31 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Rozetler-31 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZET KOLEKSİYONU

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZET KOLEKSİYONU

  TLSold
 • Rozetler-26 ADET FARKLI TİPLERDE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZET KOLEKSİYONU

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Rozetler-26 ADET FARKLI TİPLERDE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZET KOLEKSİYONU

  TLSold
 • Rozetler-21 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Rozetler-21 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT BOYALI,MİNELİ VE KABARTMALI HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-20 ADET ESKİ TÜRK FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Rozetler-20 ADET ESKİ TÜRK FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Rozetler-17 ADET ESKİ TÜRK FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Rozetler-17 ADET ESKİ TÜRK FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER KOLEKSİYONLUK Bİ PARÇADIR.

  TLSold
 • Rozetler-19 ADET MİNELİ VE BOYALI TÜRK VE YABANCI FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Rozetler-19 ADET MİNELİ VE BOYALI TÜRK VE YABANCI FUTBOL TAKIMLARINA AİT ROZETLER

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kalkan -OSMANLI DÖNEMİ FİL DERİSİNDEN YAPILMIŞ KALKAN 27/27 CM

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Osmanlı Dönemi Kalkan -OSMANLI DÖNEMİ FİL DERİSİNDEN YAPILMIŞ KALKAN 27/27 CM

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Yağlıboya-İPEK ÜZERİNE OSMANLI DÖNEMİ YAĞLI BOYA RESİM 37/94 CM

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Osmanlı Dönemi Yağlıboya-İPEK ÜZERİNE OSMANLI DÖNEMİ YAĞLI BOYA RESİM 37/94 CM

  TLSold
 • Askeri Objeler-BİR CUMHURİYET SUBAYINA AİT APOLETLER, BRÖVELER ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Askeri Objeler-BİR CUMHURİYET SUBAYINA AİT APOLETLER, BRÖVELER ROZETLER KOLEKSİYONLUK PARÇALAR

  TLSold
 • Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT APOLETLER VE KEMERLER

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT APOLETLER VE KEMERLER

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ MAKYAJ KUTUSU 23/38 CM

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ MAKYAJ KUTUSU 23/38 CM

  TLSold
 • Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT ASKERİ APOLETLER

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT ASKERİ APOLETLER

  TLSold
 • Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT ASKERİ KEMER TOKALARI VE BRÖVELERİ

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT ASKERİ KEMER TOKALARI VE BRÖVELERİ

  TLSold
 • Askeri Objeler-46 ADET TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ ASKERİ DÜĞMELER

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Askeri Objeler-46 ADET TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ ASKERİ DÜĞMELER

  TLSold
 • Askeri Objeler-CUMHURİYET DÖNEMİ APOLET YILDIZLARI

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Askeri Objeler-CUMHURİYET DÖNEMİ APOLET YILDIZLARI

  TLSold
 • Askeri Objeler-3 ADET TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ SUBAY ŞAPKALARI

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Askeri Objeler-3 ADET TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ SUBAY ŞAPKALARI

  TLSold
 • Obje-OSMANLI BÖNEMİ MEKKE YADA MEDİNEDEN HACILARIN ZEMZEM GETİRDİĞİ PORSELEN KAP 15/13 CM

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Obje-OSMANLI BÖNEMİ MEKKE YADA MEDİNEDEN HACILARIN ZEMZEM GETİRDİĞİ PORSELEN KAP 15/13 CM

  TLSold
 • Rozetler-33 ADET MİNELİ VE BOYALI KARIŞIK ROZETLER

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Rozetler-33 ADET MİNELİ VE BOYALI KARIŞIK ROZETLER

  TLSold
 • Objeler-KARIŞIK ASKERİ DÜĞMELER VE BROŞLAR

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Objeler-KARIŞIK ASKERİ DÜĞMELER VE BROŞLAR

  TLSold
 • Obje-ESKİ RRİNÇ KUTU 8.5/15 CM

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Obje-ESKİ RRİNÇ KUTU 8.5/15 CM

  TLSold
 • Obje-1934 YILINA AİT HAPİSHANE İŞİ AHŞAP SİNOP HATIRA KUTUSU 9/18 CM

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Obje-1934 YILINA AİT HAPİSHANE İŞİ AHŞAP SİNOP HATIRA KUTUSU 9/18 CM

  TLSold
 • Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ APOLETLER VE KEMER

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Askeri Objeler-BİR SUBAYA AİT TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÖNEMİ APOLETLER VE KEMER

  TLSold
 • Obje-ÇEKOSLOVAKYA MENŞEİ Lİ PERGEL TAKIMI

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Obje-ÇEKOSLOVAKYA MENŞEİ Lİ PERGEL TAKIMI

  TLSold
 • Obje-ÜZERİNDE OSMANLICA VE İNGİLİZCE ''WALTER W. DAVİES BERMİGHAN'' YAZILI VE AY YILDIZLI OSMANLI PAZARI İÇİN ÖZEL YAPILMIŞ PRİNÇ ÖZEL YAPIM BÜYÜK BOY İNGİLİZ TEPSİ 34/45 CM

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Obje-ÜZERİNDE OSMANLICA VE İNGİLİZCE ''WALTER W. DAVİES BERMİGHAN'' YAZILI VE AY YILDIZLI OSMANLI PAZARI İÇİN ÖZEL YAPILMIŞ PRİNÇ ÖZEL YAPIM BÜYÜK BOY İNGİLİZ TEPSİ 34/45 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ BÜYÜK BOY BAKIR SİNİ ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜ 77/77 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Obje-ESKİ BÜYÜK BOY BAKIR SİNİ ÜZERİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜ 77/77 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Obje-ESKİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜ PULAT TEPSİ 53/69 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Obje-ESKİ BİTKİSEL MOTİFLERLE SÜSLÜ PULAT TEPSİ 53/69 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Terfi beratı-OSMANLI DÖNEMİ TERFİ BERATI AÇIKLAMASI : ÜSTTEĞMEN CAFER EFENDİ AÇIKCA BELLİ OLAN TECRÜBE,DİRAYET VE EHLİYETİNİZ DOLAYISIYLA YAPTIĞIMIZ TEKLİF ÜZERİNE, PADİŞAHIN EMRİ İLE SİZE ÜSTTEĞMENLİK RÜTBESİ VERİLMİŞ OLDUĞUNDAN KANUNLAR GEREĞİNCE YAPACAĞIN GÜZEL HİZMETLERLE BAŞARI VE YÜCELİK KAZANMAYA GAYRET EYLEYESİN. 30 HAZİRAN 1917 YILI HARBİYE BAKANI ENVER PAŞA 41/30 CM

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Terfi beratı-OSMANLI DÖNEMİ TERFİ BERATI AÇIKLAMASI : ÜSTTEĞMEN CAFER EFENDİ AÇIKCA BELLİ OLAN TECRÜBE,DİRAYET VE EHLİYETİNİZ DOLAYISIYLA YAPTIĞIMIZ TEKLİF ÜZERİNE, PADİŞAHIN EMRİ İLE SİZE ÜSTTEĞMENLİK RÜTBESİ VERİLMİŞ OLDUĞUNDAN KANUNLAR GEREĞİNCE YAPACAĞIN GÜZEL HİZMETLERLE BAŞARI VE YÜCELİK KAZANMAYA GAYRET EYLEYESİN. 30 HAZİRAN 1917 YILI HARBİYE BAKANI ENVER PAŞA 41/30 CM

  TLSold
 • Eski Hat-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ÜZERİNDE HİKMETİN BAŞI ALLAH I BİLMEKTİR YAZILI HAT 39/64 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Eski Hat-KUFİ YAZI İLE YAZILMIŞ ÜZERİNDE HİKMETİN BAŞI ALLAH I BİLMEKTİR YAZILI HAT 39/64 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/19 CM

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/19 CM

  TLSold
 • Efemera-ESKİ KARIŞIK PUL KOLEKSİYONU

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Efemera-ESKİ KARIŞIK PUL KOLEKSİYONU

  TLSold
 • Efemera-5 ADET ESKİ OKUL DEFTERLERİ

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Efemera-5 ADET ESKİ OKUL DEFTERLERİ

  TLSold
 • Efemera-20 ADET BASKI OSMANLI KİTAPLARI

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Efemera-20 ADET BASKI OSMANLI KİTAPLARI

  TLSold
 • Efemera-6 ADET OSMANLI DÖNEMİ MÜZİK KİTAPLARI

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Efemera-6 ADET OSMANLI DÖNEMİ MÜZİK KİTAPLARI

  TLSold
 • Objeler-ESKİ KEMER VE AT MAHMUZLARI LOTU

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Objeler-ESKİ KEMER VE AT MAHMUZLARI LOTU

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 95 CM

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 95 CM

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 52 CM

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 52 CM

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 86 CM

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY ASASI 86 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ BASTON 81 CM

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Obje-ESKİ BASTON 81 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ ŞEMSİYE

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Obje-ESKİ ŞEMSİYE

  TLSold
 • Obje-ESKİ ŞEMSİYE

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Obje-ESKİ ŞEMSİYE

  TLSold
 • Kama-SAP KISMI EJDERHA FİGÜRLÜ UZAK DOĞU KAMA 22CM

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Kama-SAP KISMI EJDERHA FİGÜRLÜ UZAK DOĞU KAMA 22CM

  TLSold
 • Madalya-32. ŞEREF DİVAN MASONİK MADALYASI

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Madalya-32. ŞEREF DİVAN MASONİK MADALYASI

  TLSold
 • Obje-GÜMÜŞ MÜHÜR VE KOLYE UCU

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Obje-GÜMÜŞ MÜHÜR VE KOLYE UCU

  TLSold
 • Madalyası-RUS ENTERNASYONALİST SAVAŞÇI MADALYASI

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Madalyası-RUS ENTERNASYONALİST SAVAŞÇI MADALYASI

  TLSold
 • Objeler-GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KOLYE VE YABANCI ROZET

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Objeler-GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ KOLYE VE YABANCI ROZET

  TLSold
 • Objeler-GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ BİLEKLİK,ROZET VE KRAVAT İĞNESİ

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Objeler-GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ BİLEKLİK,ROZET VE KRAVAT İĞNESİ

  TLSold
 • Fotoğraf-3 ADET İSMET İNÖNÜ FOTOKARTLARI 13/8 CM

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Fotoğraf-3 ADET İSMET İNÖNÜ FOTOKARTLARI 13/8 CM

  TLSold
 • Obje-3 ADET ESKİ ÇAKI

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Obje-3 ADET ESKİ ÇAKI

  TLSold
 • Madalya-ESKİ MASONİK MADALYA

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Madalya-ESKİ MASONİK MADALYA

  TLSold
 • Obje-2 ÇİFT GÜMÜŞ OSMANLI PARALARINDAN YAPILMIŞ KOL DÜĞMELERİ

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Obje-2 ÇİFT GÜMÜŞ OSMANLI PARALARINDAN YAPILMIŞ KOL DÜĞMELERİ

  TLSold
 • Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME KASİDE- İ BÜRDE YAZILI HAZRETİ PEYGAMBER EFENDİMİZ ( sallallahu aleyhi ve sellem) E ÖVGÜLER OLAN KASİDE- İ BÜRDE 39/46 CM

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Hat-OSMANLI DÖNEMİ EL ÇEKME KASİDE- İ BÜRDE YAZILI HAZRETİ PEYGAMBER EFENDİMİZ ( sallallahu aleyhi ve sellem) E ÖVGÜLER OLAN KASİDE- İ BÜRDE 39/46 CM

  TLSold
 • Atatürk Fotokartlar -3 ADET ORJİNAL ATATÜRK KONULU FOTOKARTLAR 12/17 CM

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Atatürk Fotokartlar -3 ADET ORJİNAL ATATÜRK KONULU FOTOKARTLAR 12/17 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-10 ADET MANZARA KONULU KARTPOSTAL 8/13 CM

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Fotoğraf-10 ADET MANZARA KONULU KARTPOSTAL 8/13 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-ESKİ 17 ADET ASKER KONULU FOTOKARTLAR

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Fotoğraf-ESKİ 17 ADET ASKER KONULU FOTOKARTLAR

  TLSold
 • Atatürk Kartpostal-5 ADET ESKİ ATATÜRK KONULU KARTPORTAL

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Atatürk Kartpostal-5 ADET ESKİ ATATÜRK KONULU KARTPORTAL

  TLSold
 • Efemera-5 ADET KARIŞIK EFEMERA

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Efemera-5 ADET KARIŞIK EFEMERA

  TLSold
 • Obje-ESKİ GÜMÜŞ KADIN CANTASI

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Obje-ESKİ GÜMÜŞ KADIN CANTASI

  TLSold
 • Obje-ORJİNAL KEHRİBAR PARÇASI 90.3 GRAM

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Obje-ORJİNAL KEHRİBAR PARÇASI 90.3 GRAM

  TLSold
 • Obje-2 ADET ESKİ TISLIM VE KOLYE

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Obje-2 ADET ESKİ TISLIM VE KOLYE

  TLSold
 • Obje-ESKİ KEÇİ BOYNUZUNDAN MAMÜL BARUTLUK 25/7 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Obje-ESKİ KEÇİ BOYNUZUNDAN MAMÜL BARUTLUK 25/7 CM ÖLÇÜLERİNDEDİR.

  TLSold
 • Obje-ESKİ BARUTLUK 9 CM

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Obje-ESKİ BARUTLUK 9 CM

  TLSold
 • Rozetler-21 ADET YERLİ VE YABANCI MİNELİ,BOYALI VE KABARTMALI SPOR ROZETLERİ

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Rozetler-21 ADET YERLİ VE YABANCI MİNELİ,BOYALI VE KABARTMALI SPOR ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-ROMANYA VE RUS ASKERİ HAVACILIK İLE İLGİLİ BÜYÜK BOY MİNELİ ROZETLER

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Rozetler-ROMANYA VE RUS ASKERİ HAVACILIK İLE İLGİLİ BÜYÜK BOY MİNELİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-2 ADET TÜRK HAVA YOLLARI ROZETLERİ

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Rozetler-2 ADET TÜRK HAVA YOLLARI ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-3 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Rozetler-3 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-18 ADET MİNELİ VE BOYALI SPOR ROZETLERİ

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Rozetler-18 ADET MİNELİ VE BOYALI SPOR ROZETLERİ

  TLSold
 • Madalya-GÜMÜŞ İNGİLTERE KRAL VE KRALİÇESİ HATIRA MADALYALARI

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Madalya-GÜMÜŞ İNGİLTERE KRAL VE KRALİÇESİ HATIRA MADALYALARI

  TLSold
 • Rozetler-20 ADET BİNİCİLİK VE KARIŞIK ROZETLER

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Rozetler-20 ADET BİNİCİLİK VE KARIŞIK ROZETLER

  TLSold
 • Obje-2 ADET MİNELİ KARA KUVVETLERİ BRÖVELERİ VE BİR ADET ATATÜRK

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Obje-2 ADET MİNELİ KARA KUVVETLERİ BRÖVELERİ VE BİR ADET ATATÜRK

  TLSold
 • Nazi Objeleri-NAZİ ASKERİ BROŞLAR ÜRÜNLERİN HEPSİ REPLİKTİR.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Nazi Objeleri-NAZİ ASKERİ BROŞLAR ÜRÜNLERİN HEPSİ REPLİKTİR.

  TLSold
 • Madalya-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN HATIRA MADALYASI

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Madalya-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN HATIRA MADALYASI

  TLSold
 • Para-8 ADET CUMHURİYET DÖNEMİ HATIRA PARALAR

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Para-8 ADET CUMHURİYET DÖNEMİ HATIRA PARALAR

  TLSold
 • Madalyon-İSLAM KALKINMA BANKASI GUVERNÖRLER KURULU 11.YILLIK TOPLANTISI HATIRA MADALYONU ORJİNAL KUTUSUNDA

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Madalyon-İSLAM KALKINMA BANKASI GUVERNÖRLER KURULU 11.YILLIK TOPLANTISI HATIRA MADALYONU ORJİNAL KUTUSUNDA

  TLSold
 • Madalya-2 ADET SPOR MADALYASI

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Madalya-2 ADET SPOR MADALYASI

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Para-OSMANLI DÖNEMİ SULTAN REŞAD DÖNEMİ 9 NUMARA 20 KURUŞ MECİDİYE

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Osmanlı Dönemi Para-OSMANLI DÖNEMİ SULTAN REŞAD DÖNEMİ 9 NUMARA 20 KURUŞ MECİDİYE

  TLSold
 • Para-TÜRKİYE CUMHURİYETİ 50.YIL HATIRA MADENİ PARASI

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Para-TÜRKİYE CUMHURİYETİ 50.YIL HATIRA MADENİ PARASI

  TLSold
 • Para-2 ADET RUS HATIRA MADENİ PARASI

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Para-2 ADET RUS HATIRA MADENİ PARASI

  TLSold
 • Rozetler-16 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Rozetler-16 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Rozetler-20 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-21 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Rozetler-21 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-22 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Rozetler-22 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT FUTBOL ROZETLERİ

  TLSold
 • Rozetler-3 ADET FARKLI TİPTE ROZET

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Rozetler-3 ADET FARKLI TİPTE ROZET

  TLSold
 • Rozetler-5 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Rozetler-5 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Rozetler-2 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Rozetler-2 ADET HAVACILIK İLE İLGİLİ ROZETLER

  TLSold
 • Madalyon-ORJİNAL KUTUSUNDA BİNİCİLİK İLE İLGİLİ MADALYON

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Madalyon-ORJİNAL KUTUSUNDA BİNİCİLİK İLE İLGİLİ MADALYON

  TLSold
 • Madalyon-7 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Madalyon-7 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  TLSold
 • Madalyon-7 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Madalyon-7 ADET FARKLI ÜLKELERE AİT HAVACILIK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  TLSold
 • Madalyon-12 ADET FARKLI TİPTE BİNİCİLİK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Madalyon-12 ADET FARKLI TİPTE BİNİCİLİK İLE İLGİLİ MADALYONLAR

  TLSold
 • Hat-1953 TARİHLİ DEKOPAJ İŞİ HAT ÜZERİNDE HER HALİMİZE HAMD OLSUN YAZMAKTADIR.31/62 CM

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Hat-1953 TARİHLİ DEKOPAJ İŞİ HAT ÜZERİNDE HER HALİMİZE HAMD OLSUN YAZMAKTADIR.31/62 CM

  TLSold
 • Obje-DAMA,SATRANÇ,POKER, OYUN KUTUSU 22/30CM

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Obje-DAMA,SATRANÇ,POKER, OYUN KUTUSU 22/30CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ MUSLUK 24CM

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Obje-ESKİ MUSLUK 24CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ MUSLUK 19CM

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Obje-ESKİ MUSLUK 19CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ MUSLUK 30CM

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Obje-ESKİ MUSLUK 30CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ FRANSIZ DOKTOR MALZEMESİ 18 CM

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Obje-ESKİ FRANSIZ DOKTOR MALZEMESİ 18 CM

  TLSold
 • Obje-2 DET METAL ÖLÇÜ KAPLARI 11-8 CM

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Obje-2 DET METAL ÖLÇÜ KAPLARI 11-8 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ YAZILI VE FİGÜRLÜ FENER 24 CM

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Obje-ESKİ YAZILI VE FİGÜRLÜ FENER 24 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ PRİNÇ BAROMETRE 21 CM

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Obje-ESKİ PRİNÇ BAROMETRE 21 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ MAKYAJ SETİ KUTUSUNDA 13/23CM

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Obje-ESKİ MAKYAJ SETİ KUTUSUNDA 13/23CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ KAHVE DEĞİRMENİ 11.5/13CM

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Obje-ESKİ KAHVE DEĞİRMENİ 11.5/13CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ METAL İBRİK 20CM

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Obje-ESKİ METAL İBRİK 20CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ METAL İBRİK 14 CM

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Obje-ESKİ METAL İBRİK 14 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET TERAZİ AĞIRLIKLARI VE KUTUSU 14/6CM

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Obje-6 ADET TERAZİ AĞIRLIKLARI VE KUTUSU 14/6CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ AHŞAP SİGARA KUTUSU 12/9CM

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Obje-ESKİ AHŞAP SİGARA KUTUSU 12/9CM

  TLSold
 • Obje-BAROMETRE , HYGROMETRE VE DERECE 11/20CM

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Obje-BAROMETRE , HYGROMETRE VE DERECE 11/20CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE AİT ASKERİ BRÖVE

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Obje-ESKİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE AİT ASKERİ BRÖVE

  TLSold
 • Madalya-BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI AVUSTURYA ASKERİ CESARET MADALYASI

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Madalya-BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI AVUSTURYA ASKERİ CESARET MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA BAŞARI GÖSTERMİŞ TÜM KIZIL ORDU MENSUBU ASKER VE SOVYET PARTİZANLARINA VERİLMİŞ SOVYETLER BİRLİĞİ NİŞANI

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA BAŞARI GÖSTERMİŞ TÜM KIZIL ORDU MENSUBU ASKER VE SOVYET PARTİZANLARINA VERİLMİŞ SOVYETLER BİRLİĞİ NİŞANI

  TLSold
 • Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA BAŞARI GÖSTERMİŞ TÜM KIZIL ORDU MENSUBU ASKER VE SOVYET PARTİZANLARINA VERİLMİŞ SOVYETLER BİRLİĞİ NİŞANI

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA BAŞARI GÖSTERMİŞ TÜM KIZIL ORDU MENSUBU ASKER VE SOVYET PARTİZANLARINA VERİLMİŞ SOVYETLER BİRLİĞİ NİŞANI

  TLSold
 • Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  TLSold
 • Rozet-ANAYAR ROZET

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Rozet-ANAYAR ROZET

  TLSold
 • Rozet-LİONS KLUBÜNE AİT PIRLANTALI ROZET

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Rozet-LİONS KLUBÜNE AİT PIRLANTALI ROZET

  TLSold
 • Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  TLSold
 • Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Rozet-ANAYAR TIP ROZETİ

  TLSold
 • Rozet-ANAYAR ROZET

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Rozet-ANAYAR ROZET

  TLSold
 • Obje-ESKİ KEMİK SAPLI SEYAHAT ÇATAL VE KAŞIK SETİ

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Obje-ESKİ KEMİK SAPLI SEYAHAT ÇATAL VE KAŞIK SETİ

  TLSold
 • Obje-ESKİ MİNE VE BİTKİSEL FİGÜRLERLE SÜSLÜ OKKALIK 6CM

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Obje-ESKİ MİNE VE BİTKİSEL FİGÜRLERLE SÜSLÜ OKKALIK 6CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ ARAP SÜRMEDAN 9.5 CM

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Obje-ESKİ ARAP SÜRMEDAN 9.5 CM

  TLSold
 • Obje-3 ADET KIZILAY ÇATAL,KAŞIK VE BIÇAK SETİ

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Obje-3 ADET KIZILAY ÇATAL,KAŞIK VE BIÇAK SETİ

  TLSold
 • Kama-ESKİ YABANCI KAMA 22 CM

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Kama-ESKİ YABANCI KAMA 22 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/9.5 CM

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/9.5 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/8.5 CM

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/8.5 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ 2.BASKI ASKERİ FOTOĞRAF 23/17 CM

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ 2.BASKI ASKERİ FOTOĞRAF 23/17 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 11.5/6 CM

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 11.5/6 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 12.5/17.5 CM

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 12.5/17.5 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/10 CM

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13.5/10 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HÜCCET ( Şerîat mahkemeleri kadıları tarafından düzenlenen resmi belge) 55/19CM

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HÜCCET ( Şerîat mahkemeleri kadıları tarafından düzenlenen resmi belge) 55/19CM

  TLSold
 • Madalyon-ORJİNAL KUTUSUNDA 1958 YILINA AİT BRÜKSEL SERGİSİ MADALYONU

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Madalyon-ORJİNAL KUTUSUNDA 1958 YILINA AİT BRÜKSEL SERGİSİ MADALYONU

  TLSold
 • Madalyon-1900 YILI FRANSIZ SANAT MADALYASI

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Madalyon-1900 YILI FRANSIZ SANAT MADALYASI

  TLSold
 • Obje-TUNUS DEVLET ARMALI BRÖVE

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Obje-TUNUS DEVLET ARMALI BRÖVE

  TLSold
 • Obje-RADEBERGER PILSNER MARKA KUTU 9/14 CM

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Obje-RADEBERGER PILSNER MARKA KUTU 9/14 CM

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ DENİZCİ ASKERİ ŞAPKASI

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ DENİZCİ ASKERİ ŞAPKASI

  TLSold
 • Obje-1953 YILINA AİT DEMİR ASKERİ MİĞFER

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Obje-1953 YILINA AİT DEMİR ASKERİ MİĞFER

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ DEVLET DEMİRYOLLARINA AİT MEMUR ŞAPKASI

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ DEVLET DEMİRYOLLARINA AİT MEMUR ŞAPKASI

  TLSold
 • Obje-ESKİ MELON ŞAPKA

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Obje-ESKİ MELON ŞAPKA

  TLSold
 • Efemera-YABANCI MÜZİK NOTA KİTABI 28/19 CM 77 SAYFA

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Efemera-YABANCI MÜZİK NOTA KİTABI 28/19 CM 77 SAYFA

  TLSold
 • Obje-ORJİNAL KUTUSUNDA TRAŞ TAKIMI

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Obje-ORJİNAL KUTUSUNDA TRAŞ TAKIMI

  TLSold
 • Rozet-MİNELİ BÜYÜK BOY KIZILAY ROZETİ

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Rozet-MİNELİ BÜYÜK BOY KIZILAY ROZETİ

  TLSold
 • Atatürk-ATATÜRK KABARTMALI TABAK 10.5/10.5 CM

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Atatürk-ATATÜRK KABARTMALI TABAK 10.5/10.5 CM

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ TENEKE SİGARA KUTUSU 8/8 CM

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Osmanlı Dönemi Kutu-OSMANLI DÖNEMİ TENEKE SİGARA KUTUSU 8/8 CM

  TLSold
 • Obje-2 ADET GÜMÜŞ TATLI KAŞIĞI 53.10 GRAM

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Obje-2 ADET GÜMÜŞ TATLI KAŞIĞI 53.10 GRAM

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ 4 ADET SAH DAMGALI GÜMÜŞ KAŞIK 153.84 GRAM

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ 4 ADET SAH DAMGALI GÜMÜŞ KAŞIK 153.84 GRAM

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL CERRUTI MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Saat-ORJİNAL CERRUTI MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL SEIKO MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Saat-ORJİNAL SEIKO MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL LACOSTE MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Saat-ORJİNAL LACOSTE MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL OLMA MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Saat-ORJİNAL OLMA MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL TECHNOS MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Saat-ORJİNAL TECHNOS MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL RMS ROMANSON & CO. MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Saat-ORJİNAL RMS ROMANSON & CO. MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Saat-ORJİNAL WINDGASSEN MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Saat-ORJİNAL WINDGASSEN MARKA KOL SAATİ ÇALIŞIR DURUMDADIR.

  TLSold
 • Obje-MİNELİ MİNYATÜR AYNALI KADIN BAKIM KUTUSU

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Obje-MİNELİ MİNYATÜR AYNALI KADIN BAKIM KUTUSU

  TLSold
 • Obje-7 ADET DOĞAL KEHRİBAR TAŞI 119.24 GRAM

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Obje-7 ADET DOĞAL KEHRİBAR TAŞI 119.24 GRAM

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ BÜYÜK BOY KOLYE 122.72 GRAM

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ BÜYÜK BOY KOLYE 122.72 GRAM

  TLSold
 • Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ MİNELİ KILIÇLI BULGAR MADALYASI

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ MİNELİ KILIÇLI BULGAR MADALYASI

  TLSold
 • Obje-OSMANLI TUĞRALI GÜMÜŞ KOSTEK 58.64 GRAM

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Obje-OSMANLI TUĞRALI GÜMÜŞ KOSTEK 58.64 GRAM

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ VAN YAZILI DÜĞME 4.08 GRAM

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ GÜMÜŞ SAVAT İŞÇİLİKLİ VAN YAZILI DÜĞME 4.08 GRAM

  TLSold
 • Obje-2 ADET SULTANAHMET CAMİİ GÖRESELLİ HİLAL MOTİFLİ TATLI KAŞIKLARI 48.52 GRAM

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Obje-2 ADET SULTANAHMET CAMİİ GÖRESELLİ HİLAL MOTİFLİ TATLI KAŞIKLARI 48.52 GRAM

  TLSold
 • Obje-2 ADET GÜMÜŞ YEMEK KAŞIĞI 75.66 GRAM

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Obje-2 ADET GÜMÜŞ YEMEK KAŞIĞI 75.66 GRAM

  TLSold
 • Obje-3 ADET ESKİ KUTU

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Obje-3 ADET ESKİ KUTU

  TLSold
 • Obje-2 ADET MERCAN KOLYE

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Obje-2 ADET MERCAN KOLYE

  TLSold
 • Obje-6 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA SAPLI INOX MARKA SERVİS BIÇAKLARI 25 CM

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Obje-6 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA SAPLI INOX MARKA SERVİS BIÇAKLARI 25 CM

  TLSold
 • Obje-5 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA SAPLI INOX MARKA SERVİS BIÇAKLARI 25 CM

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Obje-5 ADET GÜMÜŞ KAPLAMA SAPLI INOX MARKA SERVİS BIÇAKLARI 25 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET KATALİN SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Obje-6 ADET KATALİN SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET KATALİN SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Obje-6 ADET KATALİN SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 20 CM

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 20 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 20 CM

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 20 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET DEVE KEMİĞİ SAPLI FRANSIZ SERVİS BIÇAKLARI 19 CM

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Obje-6 ADET DEVE KEMİĞİ SAPLI FRANSIZ SERVİS BIÇAKLARI 19 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET DEVE KEMİĞİ SAPLI FRANSIZ SERVİS BIÇAKLARI 19 CM

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Obje-6 ADET DEVE KEMİĞİ SAPLI FRANSIZ SERVİS BIÇAKLARI 19 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Obje-6 ADET BOYNUZ SAPLI SERVİS BIÇAKLARI 24 CM

  TLSold
 • Tesbih-99 LU ŞAH MAKSUT TESBİH

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Tesbih-99 LU ŞAH MAKSUT TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-33 LÜ YÜZ SÜRÜ SİYAH MERCAN TESBİH

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Tesbih-33 LÜ YÜZ SÜRÜ SİYAH MERCAN TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-99 LU AĞAÇTAN MAMÜL TESBİH

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Tesbih-99 LU AĞAÇTAN MAMÜL TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-99 LU AKİK TESBİH

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Tesbih-99 LU AKİK TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-YILDIZ TAŞLI GÜMÜŞ ASKILI 33 LÜ TESBİH

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Tesbih-YILDIZ TAŞLI GÜMÜŞ ASKILI 33 LÜ TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-ATEŞ KEHRİBARI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Tesbih-ATEŞ KEHRİBARI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-OLTU TAŞLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Tesbih-OLTU TAŞLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  TLSold
 • Tesbih-AKİK TAŞLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Tesbih-AKİK TAŞLI GÜMÜŞ PÜSKÜLLÜ 33 LÜ TESBİH

  TLSold
 • Obje-REPLİK ÇANAKKALE HARP MADALYA KUTUSU

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Obje-REPLİK ÇANAKKALE HARP MADALYA KUTUSU

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ SERVET-İ FÜNUN GAZETESİ 49/34 CM

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ SERVET-İ FÜNUN GAZETESİ 49/34 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ MALUMAT GAZETESİ 48/33 CM

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ MALUMAT GAZETESİ 48/33 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ KARAGÖZ GAZETESİ 40/27 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ TERCÜMAN- I HAKİKAT GAZETESİ 54/40 CM

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ TERCÜMAN- I HAKİKAT GAZETESİ 54/40 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ SABAH GAZETESİ 64/46 CM

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ SABAH GAZETESİ 64/46 CM

  TLSold
 • Yağlı Boya Tablo-SELÇUK İMZALI YAĞLI BOYA TABLO 66/76 CM

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Yağlı Boya Tablo-SELÇUK İMZALI YAĞLI BOYA TABLO 66/76 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ PAŞA FOTOĞRAFI 55/41 CM

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ PAŞA FOTOĞRAFI 55/41 CM

  TLSold
 • Fotoğraf-BASKI TEVFİK PAŞAYA AİT FOTOĞRAF 51/41 CM

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Fotoğraf-BASKI TEVFİK PAŞAYA AİT FOTOĞRAF 51/41 CM

  TLSold
 • Obje-FARKLI DEVLETLERE AİT MADALYA VE NİŞAN KURDELA LOTU

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Obje-FARKLI DEVLETLERE AİT MADALYA VE NİŞAN KURDELA LOTU

  TLSold
 • Obje-FARKLI DEVLETLERE AİT MADALYA VE NİŞAN KURDELA LOTU

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Obje-FARKLI DEVLETLERE AİT MADALYA VE NİŞAN KURDELA LOTU

  TLSold
 • Obje-SAP KISMI CEYLAN AYAĞI OLAN ESKİ BASTON 63 CM

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Obje-SAP KISMI CEYLAN AYAĞI OLAN ESKİ BASTON 63 CM

  TLSold
 • Obje-2 ADET ORJİNAL KUTULARINDA MAMALIK

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Obje-2 ADET ORJİNAL KUTULARINDA MAMALIK

  TLSold
 • Obje-HİLALİN ÜZERİNDE MAŞAALLAH VE YILDIZIN ÜZERİNDEDE BESMELE YAZILI ESKİ AY YILDIZ

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Obje-HİLALİN ÜZERİNDE MAŞAALLAH VE YILDIZIN ÜZERİNDEDE BESMELE YAZILI ESKİ AY YILDIZ

  TLSold
 • Obje-ESKİ KUTU 9-9-5 CM

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Obje-ESKİ KUTU 9-9-5 CM

  TLSold
 • Obje-REPLİK MİNYATÜR PADİŞAH FERMANI 40/25 CM

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Obje-REPLİK MİNYATÜR PADİŞAH FERMANI 40/25 CM

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY KEMERİ

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ SUBAY KEMERİ

  TLSold
 • Madalya-GÜNEY BATI ASYA HİZMET MADALYASI

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Madalya-GÜNEY BATI ASYA HİZMET MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-FİNLANDİYA ANNELİK MADALYASI VE İSVEÇ BUZ PATENİ MADALYASI

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Madalya-FİNLANDİYA ANNELİK MADALYASI VE İSVEÇ BUZ PATENİ MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-İKİ ADET YABANCI MADALYA

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Madalya-İKİ ADET YABANCI MADALYA

  TLSold
 • Madalya-2 ADET BİRLEŞMİŞ MİLLETLER MADALYASI

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Madalya-2 ADET BİRLEŞMİŞ MİLLETLER MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ AVUSTURYA-MACARİSTAN SEFERBERLİK HAÇI

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Madalya-1.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ AVUSTURYA-MACARİSTAN SEFERBERLİK HAÇI

  TLSold
 • Madalya-AVUSTURYA İMPARATOR FRANZ JOSEPH MADALYASI

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Madalya-AVUSTURYA İMPARATOR FRANZ JOSEPH MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-DANİMARKA KRALI 7. FREDERİK HÜKÜM SÜRESİNİN 2.YIL HATIRA MADALYASI

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Madalya-DANİMARKA KRALI 7. FREDERİK HÜKÜM SÜRESİNİN 2.YIL HATIRA MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İNGİLİZ KRALI 6.GEORGE NİN HİNDİSTAN HİZMET MADALYASI

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Madalya-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ İNGİLİZ KRALI 6.GEORGE NİN HİNDİSTAN HİZMET MADALYASI

  TLSold
 • Madalya-1935-1936 İTALYAN DOĞU AFRİKADAKİ ASKERİ OPERASYONLAR İÇİN HATIRA MADALYASI

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Madalya-1935-1936 İTALYAN DOĞU AFRİKADAKİ ASKERİ OPERASYONLAR İÇİN HATIRA MADALYASI

  TLSold
 • Obje-ESKİ DENİZ ASKERLERİNİN KULLANDIĞI KEMER TOKASI

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Obje-ESKİ DENİZ ASKERLERİNİN KULLANDIĞI KEMER TOKASI

  TLSold
 • Madalya-ROMANYA,İSPANYA VE ALMAN MİNELİ VE BOYALI POLİS ROZETLERİ

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Madalya-ROMANYA,İSPANYA VE ALMAN MİNELİ VE BOYALI POLİS ROZETLERİ

  TLSold
 • Madalya-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN İŞÇİ MADALYALARI VE BARLARI

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Madalya-ORJİNAL KUTUSUNDA ALMAN İŞÇİ MADALYALARI VE BARLARI

  TLSold
 • Rozet-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ALMAN ORDUSU SÜRÜCÜ YETERLİLİK ROZETİ

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Rozet-2.DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİ ALMAN ORDUSU SÜRÜCÜ YETERLİLİK ROZETİ

  TLSold
 • Efemera-AVUSTURYA MADALYA, NİŞAN KATALOĞU VE FARKLI ÜLKELERE AİT ASKERİ ÜNİFORMA VE TEÇHİZAT BİLGİLERİ OLAN KATALOG 100/25 VE 25.5/19.5 CM

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Efemera-AVUSTURYA MADALYA, NİŞAN KATALOĞU VE FARKLI ÜLKELERE AİT ASKERİ ÜNİFORMA VE TEÇHİZAT BİLGİLERİ OLAN KATALOG 100/25 VE 25.5/19.5 CM

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Obje-4 ADET YABANCI MİNYATÜR ASKERİ BARLAR

  TLSold
 • Efemera-6 ADET OSMANLI MADALYA VE NİŞANLARININ BASKI KATALOĞU

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Efemera-6 ADET OSMANLI MADALYA VE NİŞANLARININ BASKI KATALOĞU

  TLSold
 • Efemera-5 ADET OSMANLI MADALYA VE NİŞANLARININ BASKI KATALOĞU

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Efemera-5 ADET OSMANLI MADALYA VE NİŞANLARININ BASKI KATALOĞU

  TLSold
 • Atatürk-ETİBANK ATATÜRK KABARTMALI PLAKET 9.5/4 CM

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Atatürk-ETİBANK ATATÜRK KABARTMALI PLAKET 9.5/4 CM

  TLSold
 • Obje-2 ADET KUTUSUNDA DART LOTU

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Obje-2 ADET KUTUSUNDA DART LOTU

  TLSold
 • Obje-5 ADET ESKİ KUTULAR

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Obje-5 ADET ESKİ KUTULAR

  TLSold
 • Obje-ESKİ ASKERİ MATARA

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Obje-ESKİ ASKERİ MATARA

  TLSold
 • Obje-ESKİ DÜNYA FORUMDA SİGARALIK

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Obje-ESKİ DÜNYA FORUMDA SİGARALIK

  TLSold
 • Efemera-CUMHURİYET DÖNEMİ Bİ SUBAYA AİT DİPLOMA,KIRAVAT VE KOL DÜĞMELERİ

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Efemera-CUMHURİYET DÖNEMİ Bİ SUBAYA AİT DİPLOMA,KIRAVAT VE KOL DÜĞMELERİ

  TLSold
 • Obje-ESKİ METAL GIRGIR

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Obje-ESKİ METAL GIRGIR

  TLSold
 • Obje-AFGAN İŞİ SABUN VE 1990 YILINA AİT BEZ

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Obje-AFGAN İŞİ SABUN VE 1990 YILINA AİT BEZ

  TLSold
 • Efemera-ESKİ ZİYA ŞAKİRİN BASKI ATATÜRK ÜN HAYATI KONULU KİTAP 19/13 CM 267 SAYFADIR.

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Efemera-ESKİ ZİYA ŞAKİRİN BASKI ATATÜRK ÜN HAYATI KONULU KİTAP 19/13 CM 267 SAYFADIR.

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ CİLD KAPAĞI 19/12 CM

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ CİLD KAPAĞI 19/12 CM

  TLSold
 • Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ YAKALIKLAR VE ELDİVEN LOTU

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Obje-CUMHURİYET DÖNEMİ YAKALIKLAR VE ELDİVEN LOTU

  TLSold
 • Fotoğraf-CUMHURİYET DÖNEMİ FOTOĞRAF 31/39 CM

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Fotoğraf-CUMHURİYET DÖNEMİ FOTOĞRAF 31/39 CM

  TLSold
 • Efemera-5 ADET BASKI YERLİ VE YABANCI KİTAPLAR

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Efemera-5 ADET BASKI YERLİ VE YABANCI KİTAPLAR

  TLSold
 • Efemera-5 ADET BASKI YERLİ VE YABANCI MÜZİK NOTA KİTAPLARI

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Efemera-5 ADET BASKI YERLİ VE YABANCI MÜZİK NOTA KİTAPLARI

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ İPEK AZNAVUR İŞÇİLİKLİ ŞEKERLİK 180.69 GRAM 7/7.5 CM

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ İPEK AZNAVUR İŞÇİLİKLİ ŞEKERLİK 180.69 GRAM 7/7.5 CM

  TLSold
 • Obje-2 ADET TUĞRALI SAH DAMGALI KALEM İŞÇİLİKLİ TATLI KAŞIKLARI 49.10 GRAM

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Obje-2 ADET TUĞRALI SAH DAMGALI KALEM İŞÇİLİKLİ TATLI KAŞIKLARI 49.10 GRAM

  TLSold
 • Obje-ASKERİ KİMLİK, HARİTA ÖLÇERLER VE BRÖVE LOTU

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Obje-ASKERİ KİMLİK, HARİTA ÖLÇERLER VE BRÖVE LOTU

  TLSold
 • Obje-ÖĞRETMEN KİMLİK CÜZDANI, OSMANLI VE CUMHURİYET DÖNEMİ MADENİ PARALARI

  Lot No: 323

  Lot: 323

  Obje-ÖĞRETMEN KİMLİK CÜZDANI, OSMANLI VE CUMHURİYET DÖNEMİ MADENİ PARALARI

  TLSold
 • Tesbih-ESKİ KEMİK 99 LU TESBİH

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Tesbih-ESKİ KEMİK 99 LU TESBİH

  TLSold
 • Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13/10 CM

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Fotoğraf-OSMANLI DÖNEMİ ASKERİ FOTOĞRAF 13/10 CM

  TLSold
 • Obje-ESKİ KABAKTAN MAMÜL BARUTLUK 9/8 CM

  Lot No: 326

  Lot: 326

  Obje-ESKİ KABAKTAN MAMÜL BARUTLUK 9/8 CM

  TLSold
 • Tesbih-ESKİ AĞAÇTAN MAMÜL ZİKİR TESBİHİ

  Lot No: 327

  Lot: 327

  Tesbih-ESKİ AĞAÇTAN MAMÜL ZİKİR TESBİHİ

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 34/36 CM

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 34/36 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 43/29 CM

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 43/29 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 37/31 CM

  Lot No: 330

  Lot: 330

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 37/31 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 47/30 CM

  Lot No: 331

  Lot: 331

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 47/30 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 32/31 CM

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 32/31 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 47/31 CM

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 47/31 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 28/40 CM

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 28/40 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/40 CM

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/40 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/40 CM

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 29/40 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 35/34 CM

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 35/34 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 35/34 CM

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 35/34 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 48/30 CM

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 48/30 CM

  TLSold
 • Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 52/38 CM

  Lot No: 340

  Lot: 340

  Efemera-OSMANLI DÖNEMİ HİSSE SENEDİ 52/38 CM

  TLSold
 • Efemera-BAVUL DOLU CUMHURİYET DÖNEMİ BİR GENERALE AİT ASKERİ VE SİVİL FOTOĞRAFLARI

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Efemera-BAVUL DOLU CUMHURİYET DÖNEMİ BİR GENERALE AİT ASKERİ VE SİVİL FOTOĞRAFLARI

  TLSold
 • Rozetler-5 ADET OLİMPİYAT ROZETLERİ

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Rozetler-5 ADET OLİMPİYAT ROZETLERİ

  TLSold
 • Obje-OLİMPİYAT AMBLEMLİ ROZET KOLEKSİYON KİTABI 30/23 5 SAYFALI

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Obje-OLİMPİYAT AMBLEMLİ ROZET KOLEKSİYON KİTABI 30/23 5 SAYFALI

  TLSold
 • Efemera-CUMHURİYET DÖNEMİ BİR GENERALE AİT POSTADAN GEÇMİŞ MEKTUP ZARFLARI

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Efemera-CUMHURİYET DÖNEMİ BİR GENERALE AİT POSTADAN GEÇMİŞ MEKTUP ZARFLARI

  TLSold
 • Obje-MİNELİ ÇELENK VE İKİ ADET ESKİ GÜMÜŞ YÜZÜK

  Lot No: 345

  Lot: 345

  Obje-MİNELİ ÇELENK VE İKİ ADET ESKİ GÜMÜŞ YÜZÜK

  TLSold
 • Obje-ESKİ GÜMÜŞ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

  Lot No: 346

  Lot: 346

  Obje-ESKİ GÜMÜŞ FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

  TLSold
 • Obje-GÜMÜŞ TAŞLI BROŞ

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Obje-GÜMÜŞ TAŞLI BROŞ

  TLSold
 • Obje-GÜMÜŞ TUĞRALI KOLYE UCU

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Obje-GÜMÜŞ TUĞRALI KOLYE UCU

  TLSold
 • Obje-ESKİ GÜMÜŞ TAŞLI BROŞ

  Lot No: 349

  Lot: 349

  Obje-ESKİ GÜMÜŞ TAŞLI BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ DEMİRYOLU BRÖVESİ

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Obje-ESKİ DEMİRYOLU BRÖVESİ

  TLSold
 • Obje-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI BROŞ

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Obje-OSMANLI DÖNEMİ TUĞRALI BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ GÜMÜŞ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Obje-ESKİ GÜMÜŞ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-AY YILDIZ ÜZERİ TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Obje-AY YILDIZ ÜZERİ TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ BROŞ

  Lot No: 355

  Lot: 355

  Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ RESİMLİK

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Obje-ESKİ RESİMLİK

  TLSold
 • Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ PIRLANTALI GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Obje-ESKİ PIRLANTALI GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ TELKARİ İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Obje-ESKİ TELKARİ İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ TAŞLI YÜZÜK

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Obje-ESKİ TAŞLI YÜZÜK

  TLSold
 • Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-HİLAL MOTİFLİ KOLYE UCU

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Obje-HİLAL MOTİFLİ KOLYE UCU

  TLSold
 • Obje-MAŞAALLAH YAZILI ESKİ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Obje-MAŞAALLAH YAZILI ESKİ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Obje-ESKİ TAŞLI GÜMÜŞ KOLYE UCU

  TLSold
 • Obje-ESKİ YABANCI KOLYE UCU

  Lot No: 365

  Lot: 365

  Obje-ESKİ YABANCI KOLYE UCU

  TLSold
 • Obje-ESKİ YABANCI KILIÇLI BROŞ

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Obje-ESKİ YABANCI KILIÇLI BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ İNSİYALLİ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 367

  Lot: 367

  Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ İNSİYALLİ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ GÜMÜŞ BROŞ

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Obje-ESKİ HİLAL MOTİFLİ GÜMÜŞ BROŞ

  TLSold
 • Madalya-CUMHURİYET DÖNEMİ SAKARYA DENİZALTINASA AİT MADALYA

  Lot No: 369

  Lot: 369

  Madalya-CUMHURİYET DÖNEMİ SAKARYA DENİZALTINASA AİT MADALYA

  TLSold
 • Obje-ESKİ ALMAN YAPIMI KURMALI TENEKE OYUNCAK KEDİ

  Lot No: 370

  Lot: 370

  Obje-ESKİ ALMAN YAPIMI KURMALI TENEKE OYUNCAK KEDİ

  TLSold
 • Obje-ESKİ BİR ÇİFT GÜMÜŞ SİLAH KABZALARI

  Lot No: 371

  Lot: 371

  Obje-ESKİ BİR ÇİFT GÜMÜŞ SİLAH KABZALARI

  TLSold
 • Obje-2 ADET ESKİ TİRBİŞON

  Lot No: 372

  Lot: 372

  Obje-2 ADET ESKİ TİRBİŞON

  TLSold
 • Obje-ESKİ ANAHTARLI KAPI KİLİTİ

  Lot No: 373

  Lot: 373

  Obje-ESKİ ANAHTARLI KAPI KİLİTİ

  TLSold
 • Obje-ESKİ KAPI KİLİTİ

  Lot No: 374

  Lot: 374

  Obje-ESKİ KAPI KİLİTİ

  TLSold